Laden Evenementen

« Alle Evenementen

DirectorsNL Awards

30 juni 2020 | 15:30 17:00

De DirectorsNL Awards voor de meest opmerkelijke regieprestaties van 2019 worden alsnog uitgereikt en wel op dinsdag 30 juni vanaf 15.30 uur via een livestream vanuit de grote zaal van Pakhuis de Zwijger te Amsterdam.

Filmmaker Peter Delpeut zal dan met een aantal winnaars in gesprek gaan in de studio en met een aantal andere winnaars zal hij in contact treden via Zoom. Voorafgaand aan elk gesprek vertonen we een compilatie van de genomineerde films per categorie. De uitreiking begint om 15.30 uur en heeft een lengte van ruim 100 minuten: een Awards Talkshow dus.

Aan het einde van de uitreiking van de DirectorsNL Awards, wordt de DirectorsNL Grand Prix overhandigd aan één van de winnaars uit de 11 categorieën. Deze prijs bestaat, naast het beeld van Jeroen Henneman, uit een bedrag van 5000 euro, ter beschikking gesteld door het VEVAM Fonds.
De uitreiking van de DirectorsNL Oeuvre Award aan Paul Driessen, is uitgesteld tot de editie van 2021. 

Benieuwd wie er gewonnen hebben? Via deze link kun je de uitreiking van de DirectorsNL Awards voor de meest opmerkelijke regieprestaties uit 2019 vanuit je huiskamer bijwonen. 


Alfabetisch op volgorde van titel zijn de volgende producties genomineerd voor de DirectorsNL Awards 2020:

Speelfilm 
1. De Libi – Shady El-Hamus
2. Dirty God – Sacha Polak
3. Take Me Somewhere Nice – Ena Sendijarevic

Documentaire   
1. Erwin Olaf – the Legacy – Michiel van Erp  
2. Rotjochies – Maasja Ooms
3. Ze noemen me Baboe – Sandra Beerends

TV Programma meercamera regie:
1. Ajax-Tottenham Champions League 1/2 finale Arena – Danny Melger
2. Oudejaarsconference Claudia de Breij – Misjel Vermeiren
3. The Passion – David Grifhorst

TV Programma ééncamera regie:
1. Brieven aan Andalusië – Stef Biemans
2. Floortje naar het Einde van de Wereld – Floortje Dessing
3. Stuk – Jurjen Blick

TV Dramaserie:
1. De Luizenmoeder, seizoen 2 – Diederik Ebbinge, Jelle de Jonge
2. De regels van Floor, seizoen 2 – Maurice Trouwborst  
3. Treurteevee, seizoen 2 – Joost van Hezik

Animatie:
1. Human Nature – Sverre Fredriksen
2. Mind My Mind – Floor Adams 
3. Undone – Hisko Hulsing

Podcast/Radio Regie:
1. Brand in het Landhuis – Simon Heijmans, Marion Oskamp  
2. De Blankenberg Tapes – Tom Hofland, Pascal van Hulst  
3. El Tarangu – Mirke Kist, Neele Eeckhout, Siona Houthuys

Digital Storytelling:
1. Born Free – Ilvy Njiokiktjien
2. Eight – Michel van der Aa
3. In My Absence – Maartje Nevejan, Niki Smit

Commercial:
1. AH Kerst – Jelle de Jonge
2. KLM Baby – Kay Lindhout
3. Tinder #Singlenotsorry – Basha de Bruijn

Korte documentaire:
1. 180cc – René van Zundert
2. Huidhonger – Lieza Röben
3. Hoofdzaken – Menno Otten  

Korte fictie film:
1. En Route – Marit Weerheijm
2. Free Fight – Sven Bresser
3. Walking Fish – Thessa Meijer


Hierbij nogmaals de link naar de uitzending van de Awards uitreiking. 
We hopen er zo toch nog een digitaal feestje van te maken.

Met hartelijke groet,

Bestuur en bureau DDG 
Bestuur en bureau VEVAM

DirectorsNL is het samenwerkingsverband tussen Dutch Directors Guild en VEVAM


 

Dutch Directors Guild (DDG)

https://www.directorsguild.nl/

Pakhuis de Zwijger

Piet Heinkade 179
Amsterdam, 1019 HC Nederland
+ Google Maps
648600334

    1. Roffa Mon Amour

      5 augustus | 08:00 - 30 augustus | 17:00
    2. IDFA Pride Special: Welcome to Chechnya + Doc Talk

      5 augustus | 20:30 - 21:00
    3. DAFF: Start 2e stemronde Gouden Kalf Competitie 2020

      13 augustus | 10:00 - 19:00
    4. Filmfonds deadlines

      24 augustus | 08:00 - 17:00
    5. ACT thema-avond Intervisie

      24 augustus | 20:00 - 22:00